Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie na Wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie prof. Barbary Niewiadomskiej. Brała udział w licznych kursach wokalnych prowadzonych m.in. przez prof. Christiana Elsnera, prof. Ryszarda Karczykowskiego, prof. Jerzego Artysza, prof. Urszulę Trawińską-Moroz, prof. Liobę Brown, prof. Elisabeth von Magnus czy prof. Janusza Niziołka.

Od trzynastu lat związana z Chórem Polskiego Radia i na stałe zaangażowana w jego działalność, współpracuje również z innymi krakowskimi zespołami. Uczestniczy w licznych wydarzeniach kulturalnych w kraju i za granicą, takich jak Festiwal Sacrum Profanum, Festiwal Misteria Paschalia, Festiwal Muzyki Polskiej w Krakowie, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, Noc Cracovia Sacra, Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena, Warszawska Jesień, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”, Festiwale Szekspirowskie w Gdańsku, Erywaniu, Bitoli, Edinburgh International Festival, Huddersfield Contemporary Music Festival. 

Poza działalnością koncertową dokonuje nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji, a także nagrań płytowych dla polskich i zagranicznych firm fonograficznych. 

Wydarzenia z tym artystą

Rezydenci

Martyna Pastuszka - zdjęcie

2022

Martyna Pastuszka

więcej

2020

Raphaël Pichon

więcej
Zdjęcie przedstawiające Antonio Florio

2019

Antonio Florio

więcej

2018

John Butt

więcej
Vincent Dumestre - zdjęcie

2017

Vincent Dumestre.

więcej

Organizatorzy